+90 533 517 4055 - 0541 627 40 54 - 0541 627 40 53

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği
Günün büyük bir zaman dilimini ofiste mi geçiriyorsunuz? Bu bu zaman diliminde temiz, ferah ve rahat bir ortamda kim çalışmak istemez ki. Ofisiniz hangi sıklıkla temizleniyor? Sizler de yoğun bir tempo ile işlerinizi sürdürüyor iseniz temizlik belki aklınıza gelmeyebilir ya da bunun için ayrıca bir zaman ayıramayabilirisiniz. Ofisiniz Temiz mi? Ofis Temizliği hakkında neler biliyorsunuz? Ofis temizliği konusunda tüm temizlik işlerinizi işlerinde tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. .

Tüm bu sorulara cevaplarınız çok önemli. Özellikle sağlığınız söz konusu ise. Her yıl ofisler kirli olduğu yada yeterince temizlenmediği için farkında olmadan yüzlerce insan hastalanıyor. Bazıları kronik sonuçlar doğuruyor yada ofisten aldığı mikrobu eve taşıyor.

Uzmanlara göre Ev ve Ofis Temizliği ‘ndeöncelikli sebeplerinden biri, ofis ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan ofise gelen toz yada mikroplardır. Zamanla bu mikroplar ofis ortamında toza dönüşür ve çalışanların hasta olmasına sebebiyet verir yada direnci yüksek vücutlarda problem olmaya bilir ama bu evde yaşayanlar için yada gelecekte problem olmayacağı anlamına gelmez. Gelişmiş toplumlarda öncelikli hizmet olarak gösterilen temizlik, malesef ülkemizde listenin en sonlarındadır. Ayrıca Profesyonel olmayan kişlerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir.

Kalite anlayışımızın ve işimize verdiğimiz önemden dolayı temizlik konusunda olan her türlü ihtiyaca cevap verecek personelimiz ile ofis temizliği veya firma temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ofis temizliği işlemleri gerçekleştirilirken yapılan işlem katı atıkların ve kaba pisliğin temizlenmesi ile başlar. Daha sonra Üst bölümlerden başlamak üzere aksesuarlarınız, tablolarınız, lambalar , kapı kolları ve kapı üstlerinin temizliği ile devam edilmektedir. Daha sonra sıra cam temizliği işlemine gelir. Cam temizliği konusunda tecrübeli ekibimiz tarafından özel ekipmanlar ile camlarınız tek bir leke kalmayacak şekilde temizlenir. Aynı zamanda cam pvclerinin temizliği de sağlanır. Ofis temizliğinin bir diğer aşaması ise zemin temizliğidir. Islak ve kuru zeminleriniz özel temizlik araçları ile itinalı bir şekilde temizlenir. Ofis de eğer halı veya kilim kullanıyor iseniz bunların temizliği süpürme ve silme işlemlerinden sonra tamamlanır. Daha sonra ofis temizliğinde mobilya temizleme işlemine geçilir. Mobilyalar tek tek tozları alınır ve silinir, sandalye,masalar, kitaplık ünitesi, ve varsa raflar temizlik işlemlerinden geçirilir. Bu işlemlerden sonra ofisinizin daha temiz olabilmesi için ofisinizde bulunan lavabo ve tuvaletlerin temizliği yapılır. Bu temizlik işleminde özel temizlik malzemelerinin kullanılması lavaboların ve tuvaletlerin dezenfekte işlemleri itina ile yapılmaktadır. Bu işlemlerden sonra özel olarak temizlenmesini istediğiniz farklı bir yer veya bölüm varsa bu alanların da temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu işlemlerden sonra ofis temizliğinin büyük bir bölümü tamamlanmış olacaktır. Bu aşamadan sonra ise son olarak ofisinizdeki çöp kutularının boşaltılması dış kapının silinmesi ile tüm temizlik işlemleri tamamlanmış olacaktır. Siz de tüm bu ofis temizliği hizmetimizden faydalanmak istiyor iseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek randevu almanızdır. Temiz bir ortamda çalışmak sizlerinde hakkıdır. Ofis temizliği konusunda bilinmesi gerekenler; Temizlik şirketinden uzman bir kişinin ofisinizin temizliği ve neler yapılacağı konusunda bir ekspertiz hizmeti alınmasıdır. Gelecek kişi ofisinizi inceledikten sonra neyin ne zaman temizleneceğine, hangi periyotlarda olacağına karar vermesi ve bunu size raporlaması gerekir. Meday Temizlik ofis temizliğinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle her zaman hizmete hazırdır

08 Ekim 2019
237 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi Arayın